Асортимент косметичних засобів для тіла не менш широкий, ніж для обличчя. Креми, сироватки, олії, флюїди, тоніки, бальзами покликані підтримувати її ідеальний зовнішній вигляд, красу та здоров'я. Запускаючи серію власної косметики для тіла, ви отримуєте можливість реалізувати чимало цікавих ідей та запропонувати покупцям справді корисний, якісний продукт із унікальним складом.

З чого почати? Насамперед, варто визначитися з ціновою категорією. За умови вибору правильної стратегії просування товару, грамотного ціноутворення та гідної якості продукту, ви з однаковим успіхом можете реалізувати і бюджетну косметику для тіла, і елітні серії. А наші експерти із задоволенням допоможуть вам, поділяться своїми знаннями та досвідом.

Що ж увійде до вашого бренду? Цілком розумно зібрати кілька видів косметики в одній лінії, об'єднаних загальною назвою, переважаючим інгредієнтом, дією. Наприклад, з екстрактами різних екзотичних фруктів, для чоловіків чи дітей, антицелюлітних серій, для чутливої ​​шкіри тощо. Бажано не обмежуватися 2-3 найменуваннями, а зібрати все від А до Я для комплексного догляду.

Види косметики для тіла

У повсякденний набір догляду за тілом входить гель для душу, зволожуючий крем або молочко. Пілінги та скраби використовують рідше – один-два рази на тиждень. М'які абразиви очищають шкіру від ороговілих частинок, роблять гладкою, рівною, молодою. Спеціальні креми та сироватки мають спрямовану дію — відновлюючу, відбілюючу, зволожуючу, антицелюлітну. Їх застосовують курсами чи з певною періодичністю. До та після косметичних чи гігієнічних процедур рекомендують відповідні косметичні засоби для тіла: креми та гелі після гоління, воскової та лазерної епіляції. А у відпустці на морі буде незамінною сонцезахисна косметика для тіла з різними рівнями захисту від ультрафіолетового випромінювання.

Порівняно недавно на ринку з'явилися батери. На відміну від звичайних кремів для тіла, вони мають максимально щільну консистенцію за рахунок підвищеної концентрації масел. Забезпечують інтенсивний захист та зволоження не 8-12 годин, а до 36 годин.

Пасти для шугарінг випускають як для салонного, так і для домашнього застосування. Є в'язкою субстанцією цукру. Іноді цукор замінюють медом, патокою, фруктозою. Ефірні олії, екстракти цілющих трав роблять процес менш болючим і приємнішим, забезпечують додаткове харчування шкіри.

Б’юті-кошти звичайно ж не в змозі вирішити проблему зайвої ваги. Але в комплексі із системою правильного харчування та фітнесом допоможуть покращити результати. До складу кремів для схуднення входять речовини, що стимулюють відтік крові, спалювання жирів, що збільшують еластичність та пружність шкіри. Це кофеїн, екстракти водоростей, зеленого чаю, кінського каштану, глина, рутин, вітамін K тощо.

Висновок

Після того, як разом з маркетологами ви вирішили, яку косметику для тіла хочете випускати під своїм брендом, оцінили ризики і визначили цільову аудиторію, саме час приступити до розробки рецептури. Для кожного продукту наші технологи створюють нові, ексклюзивні склади. Звичайно ж, це вимагає певного часу на відбір сировини, лабораторні випробування, доопрацювання формули і т.п. Але результат того вартий!

Якщо ви вирішите вибрати контрактне виробництво косметики у нас, то й усі подальші кроки — розрахунок собівартості, випуск пробних та серійних партій, контроль якості, розфасовка, упаковка, сертифікація, відправка на склад чи торгівельну мережу візьме на себе наша компанія.