Повний цикл виробництва косметики для обличчя складається з кількох послідовних етапів. На самому початку опрацьовується ідея, проводяться маркетингові дослідження, визначається вид косметики, дизайн, тип виробництва – одиничний чи серійний. Потім розробляється або доповнюється вже наявна рецептура, здійснюється закупівля сировини, підбирається тара, дизайн упаковки. Тестуються та затверджуються зразки. Всі етапи цього досить складного та відповідального процесу наша компанія готова взяти на себе.

Виробництво косметики для обличчя

Перетворення сировини на готову продукцію — процес досить складний та цікавий одночасно. Починається він із підготовки приміщення та обладнання, інструктажу персоналу, розважування інгредієнтів відповідно до рецептури. Характерна більшість видів косметики кремоподібна текстура формується у реакторах. Спочатку в них заливають та нагрівають воду, а потім згідно з технічною картою додають інгредієнти. У жиротопковому котлі плавлять і змішують тверді компоненти для послідовної подачі в реактор і з'єднання з водної складової. Потім одержану косметичну масу гомогенізують, охолоджують, перемішують, вивантажують. Зразки передаються на лабораторний контроль. Перевіряється відповідність стандартам всіх показників продукту - в'язкості, кольору, запаху, густини, консистенції, рівня ph. Методом прискореного старіння визначається термін дії косметичного засобу для обличчя. За умови успішної перевірки, засіб фасують у банки, флакони, туби на автоматичних лініях з нанесенням маркування та етикетки.

Види косметики для обличчя

Косметика для обличчя ділиться на кілька категорій:

  • очищуюча – пінки, молочко, скраби, тоніки, міцелярна вода, пілінги;
  • тонізуюча – тоніки та лосьйони;
  • зволожуюча, поживна, пом'якшувальна – креми, сироватки, емульсії, маски, флюїди.

Бренди чоловічої та жіночої косметики для обличчя розробляють серії засобів для сухої, жирної, нормальної, комбінованої, чутливої, проблемної шкіри. Існує і віковий поділ. Формула зволожуючого крему для зрілої шкіри значно відрізнятиметься від сироватки для підліткової.

З чого роблять косметику для обличчя?

Інгредієнти та його пропорції безпосередньо впливають ефективність того чи іншого виду косметики для обличчя. У переважній більшості з них основою є вода. Тому вона має бути найвищої якості. Довговічність та надійний захист від бактерій кремам, маскам, сироватками надають консерванти. До натуральних належать екстракти прополісу, евкаліпту, черемхи, берези. Додавання до складу бджолиного воску як структуроутворюючого сприяє утворенню на шкірі найтоншої плівки, що захищає шкіру від зневоднення. Зволожуюча, поживна, відновлююча дія косметики для обличчя залежить від наявності в ній біодобавок та вітамінів. Найпоширеніші: екстракти рослин, еластин, кератин. Якісна антивікова косметика містить гіалуронову кислоту, новітні наукові компоненти: такі як пептиди та амінокислоти, фруктові кислоти, які одержують з яблук, лимонів, тропічних фруктів. Колаген використовують для інтенсивного зволоження шкіри. Уявіть собі, він здатний увібрати рідини в 30 разів більше власної ваги! Для захисту від сонячного опромінення зараз застосовують не лише оксид цинку або діоксид титану, а й складні професійні хімічні фільтри від найкращих німецьких виробників.