20.09.2022

Виробництво крему для рук

Крем для рук – це один із найпопулярніших косметичних засобів. Призначений для догляду за шкірою кистей, пальців, нігтів. Має зволожуючий, поживний, пом'якшувальний, захисний ефект. Ми виробляємо контрактну косметику для рук на замовлення різних видів, великими і малими партіями, використовуючи весь свій досвід і знання. Бажаєте дізнатися, як відбувається процес? Тоді ласкаво просимо до нашого підприємства!

Навіщо потрібні креми для рук?

Шкіра рук постійно зазнає негативного впливу УФ-випромінювання, побутової хімії, поганого стану води та повітря, електромагнітного випромінювання, перепадів вологості та температур. Це не може вплинути на її зовнішній вигляд. І лише постійний, ретельний догляд з використанням якісних косметичних засобів допоможе запобігти пошкодженням, зневодненню, передчасному старінню епідермісу. Регулярне застосування крему для рук дозволить надовго зберегти молодість та красу, захистить від негативних факторів та сприятиме відновленню пошкоджених покривів.

Як роблять крем для рук у лабораторії?

Після того, як рецептура крему для рук розроблена та затверджена, у лабораторних умовах виготовляються його зразки — спочатку в колбі, потім у реакторі, а вже потім безпосередньо на технологічних лініях підприємства. При розробці нових рецептів фахівці вивчають та аналізують наукові статті, відстежують тренди косметології, щоб створити справді унікальний, висококласний продукт.

Практично будь-який крем для рук являє собою емульсію на основі олії та води. Для отримання однорідної консистенції до них додають емульгатори та нагрівають до певної температури. Вода використовується дистильована, а олії - рослинні (лляна, оливкова, бавовняна, кокосова, жожоба, авокадо і т.ін.). Після перемішування до необхідної текстури до нього доповнюють інші діючі компоненти, а на завершення - ефірні олії або парфумерні композиції, щоб готовий продукт мав приємний запах. У безводних кремах для рук як основу використовують гліцерин.

Натуральні формули

До складу кремів для рук від Lantana Solar входять лише безпечні та ефективні компоненти, які не закупорюють пори, не пересушують, захищають від ультрафіолету. Вітамін A має омолоджуючу дію, E надає пружності. Олія чайного дерева має виражену бактерицидну дію. Екстракт алое зволожує та сприяє швидкому загоєнню дрібних пошкоджень, волоського горіха – знімає запалення, обліпихи – пом'якшує, зеленого чаю – тонізує. В антивікових кремах для рук містяться колаген та еластин, що підтримують пружність шкіри. Для усунення пігментних плям та відбілювання у креми для рук додають фруктові та молочні кислоти.

Контроль

Лабораторія Lantana Solar оснащена всім необхідним сучасним обладнанням та технікою для проведення досліджень продукції, тестування її ефективності, якості та безпеки. В'язкість крему для рук визначається за допомогою віскозиметра. Від того, наскільки густою вийшла маса, залежить вибір типу пакувальної тари та діаметр отвору, через який крем видавлюватиметься. Спеціальний PH-метр служить для визначення кислотно-лужного балансу продукту. Оптимальні показники перебувають у діапазоні 5,5-6,5 ph. У центрифузі перевіряють, як швидко розшаровується крем окремі частини. Це показник того, як довго продукт зберігатиме свої первісні властивості.