Косметика для волосся має стабільний попит серед покупців. Що не дивно, адже кожен мріє про красиве, здорове, доглянуте волосся. А досягти цього неможливо без спеціальних засобів. Асортимент подібної продукції сьогодні досить широкий і не обмежується звичайним шампунем. Але й конкуренція при цьому є досить серйозною. Десятки, а то й сотні компаній насичують ринок найрізноманітнішими товарами.

Як же створити продукт, який дійсно приноситиме прибуток і повністю виправдає ваші очікування? Що випускати для якої цільової аудиторії, в якому ціновому сегменті? Мас-маркет, лікувальна чи професійна косметика? Бюджетна чи ексклюзивна? Контрактне виробництво косметики позбавить вас багатьох проблем і турбот. Ми готові запропонувати вам безліч цікавих ідей. Досвідчені маркетологи із задоволенням сприятимуть в оцінці потенційного прибутку та ризиків.

Види косметики для волосся

Також слід вирішити, які саме кошти увійдуть у лінію, що випускається під вашим брендом. У базовий набір косметики для волосся входять шампуні, бальзами, кондиціонери (ополіскувачі). Шампуні призначені для регулярного очищення шкіри голови і волосся різного типу — жирного, сухого, нормального, фарбованого, пошкодженого. Залежно від складу надають додаткову зволожуючу, поживну дію, допомагають боротися з лупою, надають кучерям об'єм, захищають від несприятливих факторів. Зазвичай мають кремову або гелеву консистенцію. Після миття голови використовують бальзами чи ополіскувачі. Вони густі, насичені активними компонентами, полегшують розчісування та укладання, знімають статичну електрику.

Спеціальні косметичні засоби – це маски, сироватки, олії, флюїди для волосся, скраби для шкіри голови. Відрізняються підвищеною концентрацією корисних речовин та призначені для ефективного відновлення, живлення, зміцнення волосся. Мають певні особливості та рекомендації щодо застосування, які вказуються в інструкції, розробленій нашою командою технологів.

Зазвичай косметика для волосся фасується в пластикові (рідше скляні) флакони різного об'єму. Це можуть бути пляшечки-пробники, стандартна тара на 250-500 мл, великі економ-упаковки об'ємом 1 літр і більше.

Як правило, кожен бренд крім базових та спеціальних засобів для волосся випускає дитячі серії, косметику для чоловіків, сувенірну продукцію, шампуні та кондиціонери у міні-обсязі для готельного бізнесу.

Рецептура

Для будь-якої, навіть зовсім невеликої партії косметики для волосся проводиться розробка унікальної рецептури з нуля. В результаті ви отримуєте продукт доведений фахівцями до досконалості. І для цього ми маємо специфічну сировину, професійне обладнання та команду технологів.

У деяких випадках можлива робота за спрощеною схемою: на базі вже існуючого продукту створюється максимально точний аналог.

Скільки це коштує?

Перед тим як розпочати контрактне виробництво косметики для волосся, разом із замовником визначається оптимальний ціновий діапазон. Послуги з розробки складу та виготовлення зразка для всіх наших клієнтів є абсолютно безкоштовними. Після затвердження проекту технологи прораховують підсумкову вартість з урахуванням витрат на логістику, виробництво та сировину.