Після того, як визначено концепцію майбутнього продукту, підбирається його рецептура. Ми розробляємо для наших клієнтів унікальні формули, використовуючи всі свої знання та досвід, новинки індустрії краси та перевірені часом рішення. Таким чином ви отримуєте авторський продукт, що не має аналогів на ринку, а також реалізацію Ваших ідей і побажань.

Сировина та технології

Основою будь-якого шампуню є демінералізована вода. Вона проходить очищення від домішок через спеціальні мембрани та зберігається за особливих умов у накопичувачах. Основну функцію шампуню – очищення волосся від бруду забезпечують поверхнево-активні речовини.

Окрема група компонентів - доглядають. Їх підбирають залежно від того, який шампунь ви бажаєте отримати. Для відновлення волосся використовують похідні білки - кератини, гідролізати пшениці та ін. Вони мають властивість заповнювати структуру волосся. Також у шампуні для пошкодженого волосся вводять олії, які прикривають кутикулу і створюють візуальний ефект блиску.

До речі, чоловічі та жіночі шампуні не лише відрізняються між собою ароматичною композицією. Існує певна різниця у складі. Жіноче волосся більш уразливе перед різними видами ушкоджень, тому і в шампунях для прекрасних дам переважають протеїни, кератини, олії. А для чоловічого волосся оптимальними вважаються шампуні з підвищеним ph, що нормалізують вироблення шкірного сала. Мікробіологічну стабільність засобам для миття волосся забезпечують консерванти, аромат – парфумерні композиції, консистенцію – загусники, зовнішній вигляд – барвники та технологічні умови.

Компоненти – порошки, емульсії, рідини перемішують у промислових реакторах різних обсягів. Процес може займати до 20-ї години. Для досягнення ідеальної прозорості постійно ведеться технологічний контроль. Якщо навіть на п'ять хвилин зменшити тривалість міксингу, то в результаті ви ризикуєте отримати каламутну рідину, що підлягає відбраковуванню.

Лабораторний контроль

Перевірка якості шампуню відбувається протягом усього процесу. На початку проходить вхідний контроль сировини, потім безперервна перевірка параметрів інгредієнтів при змішуванні та на завершення - відбір готових зразків шампуню для підтвердження якості та відповідності заявленому складу.