Що таке рецептура косметичного засобу? Це опис продукту, що складається із двох і більше інгредієнтів. Воно включає у собі перелік всіх компонентів із зазначенням їх відсоткового співвідношення. Розробка рецептури косметики - один із ключових моментів виробництва і вимагає високого рівня професіоналізму, оскільки характеристики готової продукції повністю залежать від вихідних складових. У багатокомпонентних сумішах повинні враховуватися поєднання складових, всі їх фізичні, хімічні, органолептичні властивості, характеристики та правила використання.

Грамотна розробка рецептури косметики - це впевненість як готовий продукт, успішність проходження тестування та адаптація під виробництво.

Розробкою рецептур у нашій компанії займаються профільні фахівці з солідним досвідом у сфері прикладної хімії, які використовують у роботі всі побажання замовників, новітні наукові досягнення, багаторічні традиції та новітні напрями виробництва косметичних засобів, фундаментальні дослідження.

У лабораторіях Lantana Solar здійснюється контроль якості косметики, апробація рецептів, дослідження та оформлення необхідних документів. Створюються унікальні рецептури з "нуля" або адаптуються вже наявні. У будь-якому випадку готовий продукт повністю індивідуальний для кожного замовника. Сировина проходить усі необхідні перевірки.

Розробка рецептури косметики включає:

  • дослідження кількісного та якісного складу аналогічної косметичної продукції;
  • складання спільно із замовником технічного завдання;
  • пошук та вивчення необхідної інформації з власної інтелектуальної бази, а також інших джерел — вітчизняних та зарубіжних;
  • складання плану експерименту;
  • підбір та закупівля оптимальних сировинних компонентів;
  • створення тестових зразків продукції.

Самостійна розробка рецептури – завдання не з простих, адже потребує чималих фінансових вкладень, наявності спеціального обладнання та цілого штату фахівців. Особливо це стосується ексклюзивних косметичних засобів із унікальним складом. Не можна просто змішати компоненти за своїм бажанням та отримати якісний косметичний засіб! Тут потрібен професійний підхід. Саме тому краще довіритись професіоналам. Фахівці Lantana Solar розроблять для вас рецептуру якісної та ефектної косметики з оптимальним співвідношенням активних компонентів, організують усі необхідні дослідження та подальші етапи контрактного виробництва косметики.