22.09.2022

Виробництво крему для обличчя

Контрактне виробництво кремів для обличчя – від розробки концепції до її втілення відкриває широкі перспективи розвитку для малого, середнього та великого бізнесу. Кожен замовник має реальну можливість із мінімальними витратами отримати продукцію під власною торговою маркою, яка згодом стане основою подальшого зростання та розвитку бренду.

Запорука краси – правильний догляд, а успішного бізнесу – випуск конкурентоспроможної продукції. Компанія Lantana Solar надає комплексні послуги з виготовлення кремів для обличчя. Цей складний, багатоетапний процес, який починається з пошуку та опрацювання ідеї та закінчується доставкою готових сертифікованих товарів споживачеві. Команда фахівців виконує завдання будь-якої складності, розробляючи щоразу креми для обличчя з унікальним складом, на 100% ефективним та безпечним. Ми застосовуємо інноваційні технології, що дозволяють повністю розкрити силу натуральних інгредієнтів. Оригінальне пакування з цікавим дизайном робить продукцію особливо привабливою для покупців. Як основна сировина використовуються натуральні рослинні компоненти, зібрані в екологічно безпечних куточках земної кулі.

Lantana Solar має чималий технологічний потенціал для випуску продукції великими та малими партіями. Істотно полегшує завдання наявність власної лабораторії та солідний штат висококваліфікованих досвідчених співробітників. Ми виробляємо косметичні засоби відповідно до побажань замовників та державних стандартів.

Види кремів для обличчя:

  • денні та нічні. Нейтралізують негативний вплив зовнішніх факторів, живлять та відновлюють шкіру. Рекомендовані для повсякденного використання;
  • зволожуючі. Збагачені натуральними зволожуючими компонентами, еластином, колагеном, гіалуроновою кислотою. Підтримують природний водяний баланс, допомагають продовжити молодість шкіри обличчя;
  • живильні. Насичують епідерміс корисними речовинами та жирними кислотами, що стимулюють обмінні процеси;
  • відновлювальні. Зміцнюють гідроліпідну мантію шкіри. Надають обличчю красивого, здорового кольору, гладкості та пружності;
  • відбілюючі. Пригнічують вироблення меланіну, роблять непомітною пігментацію;
  • антивікові. Підвищують тонус, зменшують глибину мімічних та вікових зморшок при використанні сучасних компонентів як пептиди.

Для замовлення контрактного виробництва доступні й інші види косметики для догляду та оздоровлення обличчя. На ваше бажання ми розробимо новий рецепт крему для нормальної, жирної, сухої, чутливої, комбінованої шкіри, проблемної підліткової або вікової.

Традиційним варіантом упаковки крему для обличчя є звичайна пластикова або скляна баночка із кришкою, що закручується. Крем для обличчя в тубі - зручніше і компактне рішення. Він з легкістю поміститься навіть у мініатюрній дамській сумочці. Крем для обличчя в диспенсері захищений від контакту із зовнішнім середовищем, тому і зберігається довше, а витрата його мінімальна за рахунок наявності дозатора.