Середньостатистичний споживач щодня використовує цілу низку різних косметичних засобів: для очищення, відновлення, харчування, омолодження, підтримки чистоти та свіжості, усунення дрібних недоліків. Доглянуте волосся, шкіра, нігті - запорука привабливого зовнішнього вигляду та гарного настрою. А забезпечити це можна за допомогою якісної еко-косметики. У її складі переважає натуральна сировина, що має дбайливу і при цьому максимально ефективну дію. Останнім часом покупці віддають перевагу саме такій продукції і готові купувати її за вищу ціну, ніж звичайні косметичні засоби. Зрозуміло, що і випуск еко-косметики — хороша ідея для успішного бізнесу.

Чим відрізняється еко-косметика від звичайної?

Головна особливість еко-косметики – вибір напівфабрикатів для її виробництва. Це переважно речовини рослинного чи мінерального походження, без ГМО, сертифіковані за міжнародними стандартами. Кількість синтетичних речовин зведено до мінімуму, необхідного для отримання потрібної консистенції продукту. Готовий продукт – екологічно чистий, безпечний для людини та навколишнього середовища. Не допускається тестування еко-косметики на тваринах, а також наявність у складі штучних барвників та підсилювачів ароматів, парабенів, нафтопродуктів, силіконів, канцерогенних сполук (наприклад, бензойних кислот).

Переваги використання еко-косметики:

  • відсутність контакту з потенційно небезпечними речовинами;
  • збереження краси та молодості на довгі роки;
  • дбайливе підтримання природної бактеріальної флори.

Крім того, еко-косметика не тільки позитивно впливає на здоров'я та зовнішній вигляд будь-якої людини, але ще й відіграє важливу роль у глобальній боротьбі за чистоту природи. Процес виробництва екокосметики передбачає відсутність шкідливих відходів, а упаковка підлягає вторинній переробці.

Контрактне виробництво еко-косметики в Україні

У відповідь на збільшені потреби сучасного ринку високоякісної натуральної продукції, компанія Lantana Solar створила всі умови для контрактного виробництва еко-косметики на власних виробничих потужностях. Професіонали завжди готові запропонувати вам розробку та виготовлення широкої гами косметичних засобів на основі екологічно чистої натуральної сировини. Від вас потрібно лише висловити свої побажання, а решту візьмуть на себе фахівці! Вже у найкоротші терміни перша партія еко-косметики під вашим власним брендом буде готова до подальшої реалізації!